Twitter bildirim Açma

Twitter bildirim Açma

Twitter Bildirim Açma

Twitter’da istediğiniz Yanıtlar,Retweetler, Tweet beğeni, Yeni takipçiler, Direkt Mesajlar, Kişilerinizden Twitter'a katılan kişiler, Önerilen, Öne çıkanlar, Haberler, Anlar, Yeni özelliklere ilk bakış gibi bildirimleri açabilirsiniz.

Şimdi bu bildirimleri nasıl aktif hale getirerek açacağınıza bakalım;

İlk olarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra, üst menüde yer alan profil simgesine tıklayın. Ayarlar ve gizlilik seçeneğini seçerek, Bildirimlere ardından ise Anlık Bildirimlere tıklayarak açmak istediğiniz bildirimleri seçin. Böylelikle seçtiğiniz bildirimleri aktif hale getirerek, haberdar olmuş olacaksınız.

Takip Ettiğiniz Birinin Attığı Twetler’ den ve Canlı Video Açıldığında Haberdar Olmak İçin;

Hesap profilinize girin ve bildirimler simgesine dokunun. Bu bildirimlerde istediğinizi seçerek işleminizi devam edin ve belirlediğiniz seçeneklere dokunarak istediğiniz bildirimleri açmış olacaksınız.

Takip ettiğiniz birinin bildirimlerini açmak için;

Hesabınızda üst menüde yer alan profil yazısına tıklayın. Ayarlar ve gizlilik bölümünü seçin, bildirimler ve anlık bildirimler seçeneğine tıklayarak Tweet’ler öğesine dokunun ve butonu etkin hale getirin.

Takip ettiğiniz bir hesaptan gelen Twitter bildirimlerini iptal etmek için:

Hesabınızda yer alan Hesap bölümüne girerek, öne çıkanlar simgesine dokunun ve Yok seçeneğini seçerek bu işlemi tamamlanmış olacaksınız.