Hakkımızda

2017 yılından bu yana bilişim alanındaki çözümlerimiz ile günümüzün popülerleşen sosyal medya araçlarına sizler için destek olmaktayız. Profesyonel altyapımız ve uzman kadromuz ile müşterilerimiz için en kaliteli işi ortaya koyarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin, tüm müşterilerimiz için memnuniyet garantisi ile işlem yapmaktayız.

Tamamen Doğal ve Gerçek

sosyalfenomenim.com ile alacağınız tüm hizmetler tamamen gerçek ve aktif kişilerce oluşturulmaktadır. Tarafınıza gönderilen takipçiler, kendi istekleri ile giriş yapan organik ve doğal görünümdeki kullanıcılardır. Gönderilen takipçilerin aktif kullanıcılar olması nedeniyle yaşanabilecek düşüşlerde korkmanıza gerek kalmıyor! Eğer takipçilerinizde herhangi bir düşüş yaşanırsa, 30 gün içerisinde bu düşüş için ücretsiz telafi söz konusu olacaktır. Ücretsiz telafi süresi ya da sayısı değişebileceğinden, bu bilgiler firmamızda saklıdır. Ücretli olarak satın alınan takipçiler ile ücretsiz takipçi kitlesinin birbirine karıştırılmaması gerekmektedir. Ucuz ve ücretsiz yöntemler ile satın alınan takipçilerin aktif ya da organik olması mümkün olmayabilir. Bu sebeple de hem destek hem de takipçi kalitesi için sosyalfenomenim.com tercih edilmelidir.

Hizmet Kalitemiz ve Garantilerimiz

Siparişlerinizi yüksek güvenirlik barından ödeme sistemimiz üzerinden kredi kartınız ve banka kartınız gibi ödeme yöntemleriyle sosyalfenomenim.com adresinden yapabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından kısa bir süre içerisinde işleminiz gerçekleştirilir ve 7/24 bu alanda canlı destek alabilirsiniz. Destek ekiplerimizin anlık olarak tarafınıza hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm siparişleriniz için kaliteli ve hızlı hizmet vererek sürekli destek sağlamaktayız.

Sipariş Öncesi ve Sonrası

Siparişi vermeden önce de tarafımızdan bilgi alabilir ve destek talep edebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili her türlü soru ve destek taleplerinde haftanın 7 günü her an telefon, e-mail, whatsapp ve skype gibi iletişim ağlarından canlı destek hizmeti alınabilmektedir. Bu araçları kullanarak sürekli iletişim sağlayabilirsiniz. sosyalfenomenim.com servis sağlayıcınız sizlerden şifre istemeden İnstagram takipçi, beğeni ve izlenme gibi hizmetlerde yardımcı olmaktadır. Bilgileriniz hiçbir şekilde 3.kişi ya da kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Sipariş tesliminin ardından sipariş ile ilgili verileriniz sipariş alt yapımızdan güvenli bir şekilde silinmektedir. 

Sosyal medya üzerindeki çalışmalarımız, sosyal medyadaki güncel gelişmeleri takip ederek gerçekleştirilmektedir. En iyi hizmet hedefimiz ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam etmekteyiz. İletişim araçlarımız üzerinden bizlere ulaşarak, Türkiye’nin önde gelen sosyal medya yardımcısı kurumumuz ile bir adım öteye geçebileceksiniz.